Bizi hemen arayın : 0324 357 02 20 - 0532 427 92 26

138373692790279936

Fuar Temizliği

Ekonomiye çok büyük katkısı olan şeylerden biriside düzenlenen fuarlardır. Tanıtılan ürünün temiz olması da çok önemlidir. Fuar temizliğin de tanıtılan ürünün temiz olmasının önemli olduğu kadar kullanılan temizlik ürününün de zarar verici kimyasal özellikte olmaması gerekmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak işini kusursuz yapan Mersin temizlik şirketi fuar öncesi ve fuar esnasında temizlik hizmetlerinizi büyük bir özenle ve dikkatle yapmaktadır.

Fuar Öncesinde ve Sonrasında Yapılacaklar

Büyük titizlikle ve dikkatle yapılması gereken fuar temizliklerinin öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenleri sıralayacak olursak:

Fuar öncesi yapılması gerekenler temizlikler:

 • Kurulan standın kaba çöpleri atılır.
 • Sergilenecek bütün ürünlerin tozu alınır.
 • Camlar ve parlak yüzeylerin temizliğinin yapılması
 • Yerlerin silinmesi
 • Varsa depo alanlarının temizliğinin yapılması

Fuar esnasında yapılması gereken temizlikler:

 • Sergilenen ürünlerin devamlı olarak tozunun alınması
 • Oturma ve dinlenme alanların temizliğinin yapılması
 • Zemin temizliği
 • Masaların tozunun alınıp silinmesi
 • Çöplerin düzenli olarak toplanması

Fuar Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

mersin-otomobil-fuarioFuar temizliğinde çok dikkatli bir çalışma gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Fuar temizliği konusunda üstün tecrübesi ve profesyonel ekibi ile Mersin fuar temizliği işini özenle ve dikkatle yapmaktadır. Fuar temizliklerinde kullanılan temizlik malzemeleri dikkat edilmesi gereken konular içinde en önemli yeri kaplamaktadır. Yanlış kullanılan ya da içinde kimyasal madde barındıran temizlik ürünleri fuar malzemelerinin zarar görmesine sebep olur ve bu durum da fuar sahibinin zor durumda kalmasına yol açar. İşini büyük bir dikkatle ve özenle yapan Mersin temizlik, fuar esnasında temizliğin sürekliliğini sağlaması, işlerini belirli hızda yapması, yaptığı çalışmanın temizlik kurallarına uyması, müşterileri rahatsız etmeyecek bir çalışma yapması, işini sessiz bir şekilde yapmasıyla en çok tercih edilen ve en güvenilir temizlik kurumudur.

Fuar Temizliği Fiyatları

Fuar temizliği fiyatları yapılan fuarın kaç gün sürdüğüne, tanıtımı yapılan ürünün çeşidine göre değişme göstermektedir. Fuar temizliği konusunda Mersin fuar temizleme sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Mersin temizlik kullandığı doğal malzemeler ve alanında uzman ekibiyle sizlerin fuar temizliğinden memnun sonuçlar almanızı sağlıyor. Sizde uygun fiyata güvenilir çalışma ortamı sağlayan ve profesyonel ekibi sayesinde kusursuz iş yapan mersin temizlikle iletişime geçebilirsiniz.

fuar_temizligi

Stand Temizliği

Fuarlar ve standlar ürünlerinizin reklamını yaptığınız yerlerdir. Müşterinize tanıtımını yaptığınız ürünün ve tanıtılan alanın temiz olması son derece önemlidir. Mersin temizlik bu konuda tecrübeli, donanımlı ve işini severek yapan personeliyle yıllardan beri temizlik işlerini başarıyla sürdürmektedir.

Stand Temizliğinde Neler Yapılır

Stand temizliğinde öncelikle işinde tecrübeli personel ile ve doğru ekipmanlarla işe başlanmalıdır. Sabaha açılışı düzenlenecek bir fuarın standlarının temizliği geceden yapılır ve sabah açılıştan önce de geceden tozlanma oluşma ihtimaline karşı tekrar toz alma işlemi yapılır. Gece genel olarak zeminin, duvarların, tavanın temizliği yapılır. Masa, sandalye, banko, vitrin temizlikleri ayrıntılı bir şekilde yapılır. Mersin temizlik hizmetinde müşteri odaklı bir temizlik anlayışı gözeterek, tecrübeli ekibiyle ve kaliteli temizlik malzemeleriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Stand Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stand temizliği özenle yapılması gereken bir iştir. İki çeşit stand türü vardır. Bunlar:

 • Ahşap fuar standları
 • Modüler fuar standları

Ahşap fuar standı; sunta veya mdf den üretilmiş standdır ve tek seferlik kullanım için üretilmiştir. Tabi ki ahşap fuar standlarının da çeşitli türleri vardır. Bu standların temizliklerinde özel ahşap koruyucular kullanılmalıdır.

Modüler fuar standı; parçaların sökülüp takılmasıyla bir araya getirilen bu stand türü alüminyum ve mdfnin bir araya gelmesiyle üretilmiştir. Bu tür standların temizlenmesinde de özel temizleyiciler kullanılmalıdır.

Stand temizliğinde temizlenecek her ürün için ayrı bir ürün kullanan Mersin fuar temizleme işini yaparken kaliteye önem veriyor ve stand temizliği için özel temizlik malzemeleri kullanıyor. Mersin temizlik hizmetinde uzman ekibi sayesinde hızlı bir çalışma ile mükemmel sonuçlara imza atıyor. Çalışmalarını yaparken de temizlik kurallarına son derece önem vermekte.

Stand Temizleme Fiyatları

Stand temizleme fiyatlarında sizlerin bütçesine en uygun fiyatları mersin temizlik sunmakta. İşini büyük titizlikle ve severek yapan, alanında uzman ve uzun yıllardır bu işi yapan ekibi ile kusursuz temizliğin adresi haline gelmiş olan Mersin temizlik sizlere en uygun fiyatta hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde uygun fiyata mükemmel sonuçlar almak isterseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.