Bizi hemen arayın : 0324 357 02 20 - 0532 427 92 26

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Bina İnşaatları veya Ev tadilatlarınız bittikten sonra evlerde çok fazla kir ve toz oluşmaktadır.

Evin her tarafına karış karış yerleşen bu kir ve tozların temizlenmesi çok uzun saatler almakta ve uzman bir ekip ve temizlik maddeleri olmadan da hijyen açısından yeterli bir seviyeye gelememektedir.

Dairelerde yapılan işlemlerle beraber her oda neredeyse %90 hijyen özelliğini kaybetmekte ve sağlık açısından son derece olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Tadilat ve İnşaat sonrası Gerek boya kokuları, tadilat sırasında oluşan tozlar, kullanılan malzemelerin bulaşması gibi birçok zorlu kiri geride bırakmaktadır.

İnşaat Ve Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat ve Tadilat sonrası temizlikler en zor yapılan ve uygulanan temizlik işlemidir. Bunun sebebi ise etrafa bulaşan malzemelerden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu artık maddelerin ve etraftaki tozun, kirin temizlenmesi gerçekten uzmanlık gerektiren bir iştir.

Tadilat sonrası temizlik için uzman bir kadro ve TSE belgeli kalite standartlarına uyan maddeler kullanılması gerekmektedir. Uygun maddeler kullanılmadığı taktirde temizlenen yüzeyler zarar görmekte ve özelliğini kaybetmektedir.

Kaliteyi Ön planda tutan Mersin Temizlik firması sizin için en uygun maddeleri ve uzman temizlik kadrosunu sağlamaktadır.

Tadilat Ve İnşaat sonrası Temizlikte Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tadilat ve İnşaat sonrası temizlik yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus işin ehli personelin kullanılması ve doğru temizlik maddelerinin tercih edilmesi gerektiğidir.

Bu standartlara uyan düzgün firmalarla çalışmak sizin lehinize olacaktır. TSE belgeli ve kalite standartlarına uyan maddelerle temizlik yapıldığında %100 lere varan bir hijyen sağlanmakta ve temizlik yapılan bölgenin yüzeyi zarar görmemektedir.

Bu maddeleri bilen uzman temizlik personelleri kullanılması da gerçekten önemli bir husustur. Hangi yüzeyde hangi madde kullanılmalı ve ya hangi kirlere karşı hangi maddelerin kullanılması gerektiği bilinmeli ve aynı zamanda temizlik tekniklerini iyi kavramış personellerin kullanılması gerekmektedir.

Mersin Temizlik sizler için hem kaliteli temizlik maddelerini kullanırken hem de uzman kadrosuyla %100 memnuniyet garantisini sizlere sunmaktadır.

İnşaat Ve Tadilat Sonrası Temizlik de Mersin Temizlik

Mersin temizlik firması uzun yıllar boyunca bu işte tecrübe edinmiş ve güler yüzlü hizmeti benimsemiş bir firmadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve iş ahlakı yapısıyla sizler için en uygun hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiştir.

Kaliteli malzeme ve temizlik maddelerinin yanı sıra uzman eğitilmiş temizlik görevlilerinden oluşan kadrosuyla %100 hijyen sağlamak amacıyla mekanlarınıza konuk olmaktadırlar.