Bizi hemen arayın : 0324 357 02 20 - 0532 427 92 26

Okul ve Dershane Temizliği

Okul Temizliği

okul-temizligi

Okullar, toplu yaşam alanları olarak görülen eğitim kurumlarıdır. İnsan trafiği açısından yoğunluğun yaşandığı ve bireylerin farklı temizlik alışkanlığı nedenleri ile kirlenmelerin sık yaşandığı ortamlardır.

Sınıflardan tuvaletlere, koridorlardan bahçelere kadar her alan, yüzlerce kişi tarafından kullanılmakta ve bu ortak kullanım alanlarında özellik ile sağlık açısından temizlik uygulamaları ön plana çıkmaktadır. İşletmemiz deneyimli personeli ve yeterli seviyedeki teknik gereçleri ile okul temizliği konusunda, profesyonel hizmet sunan bir anlayış ile çalışmaktadır.

Eğitim kurumları ve buna benzer sahalarda faaliyet gösteren işletmemiz, bu güne kadar uyguladığı ve halen uygulamaya devam ettiği temizlik işlemlerinde takdir ile karşılanmış başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Okul Temizliği Kapsamı

Sunmakta olduğumuz okul temizliği hizmetleri kapsamında ortak kullanımda olan ya da olmayan, her alan bulunmaktadır. Öğrencilerimizin öğrenim gördüğü sınıflardan ve bu sınıfların içerisindeki sıralardan başlayan temizlik anlayışımız, koridorlara ve öğretmen odaları ile aktivitelerin gerçekleştiği alanlara kadar uzamaktadır.

Okullarda yer alan spor salonları, dinlenme alanları, kantinler, yemekhaneler, tüm odalar, tüm sınıflar, bahsedildiği gibi koridorlar, bahçeler ve tuvaletler sunduğumuz hizmetin içerisinde yer almaktadır.

Uygun nitelikteki ve kaliteli temizlik, makineler eşliğinde kullandığımız üstün nitelikli temizlik malzemeleri bir bütün halinde, deneyimli personelimiz tarafından hizmet şeklinde sunulmaktadır. Hiçbir zararlı etkisi olmayan deterjanların ya da malzemelerin kullanım işleminden sonra, tüm gereçler ve eşyalar öğrenciler ya da ilgili personel tarafından kullanılmaya devam edilmektedir. Bizim açımızdan rutin hale gelen bu kaliteli hizmetler, öğrencilerimizin ve personelin sağlıklı ortamlarda öğrenim görmelerine imkan sağlamaktadır.

Okul Temizlik İşlemlerinin Önemi

Her gün yüzlerce öğrencinin bir arada olduğu olumsuz sağlık koşullarının oluşma ihtimalinin ortaya çıktığı ortamların temiz tutulması, uygulanmakta olan okul temizliği işlemleri önemini ortaya çıkarmaktadır.

Salgın hastalıkların eşyalar üzerinden temas yöntemi ile yayılmasının engellenmesi, özellik ile tuvaletlerdeki olumsuz koşulların ortadan kaldırılması gibi hususların yerine getirilmesi, uygulanan temizlik işlemlerinin önemini ortaya çıkarmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışını eğitim kurumlarına da uygulayan işletmemiz, kalitesinden, güveninden ve ekonomik bedeller ile hizmet sunma ilkesinden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Dershane Temizliği

Çocukların eğitim ve öğretim gördüğü, zamanının birçoğunu dershane ve benzeri yerlerde geçirdiği bir mekanda temizlik ihmal edilmeyecek derece de önemli bir ihtiyaçtır. Mersin dershane temizliği şirketleri bu özeni gerektiğinden fazla göstererek değerli müşterilere en iyi şekilde hizmet etmektedir.

Mersin Dershane Temizlik Şirketi

Dershane, okul gibi mekanlar hem temizlik açısından uğraştırıcı hem de detay bir temizlik gereken yerlerdir. Derslikler, idare odaları, kantin, kütüphane, çalışma odaları, özellikle de toplu kullanılan tuvaletler iyi derece de temizlenmelidir. Bu alanlar toplu kullanıma açık yerlerdir. Öğrencilerin kullandıkları eşyalar, kullandıkları sınıflar, özellikle de wcler birçok hastalık taşımaktadır. Bu eşyaların en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi ve çeşitli hastalıklara sebebiyet vermemesi için de temizlik şirketleri en kaliteli hizmeti sunmak için büyük çaba göstermektedirler. İşte Mersin temizlik şirketleri bu alanda her zaman en iyi en uygun hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Dershane Temizliği Önemi ve Gerekleri

Hijyenik bir temizlik hepimizin hakkıdır ve Mersin dershane temizlik şirketleri ortama uygun malzemelerle hem müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için hem de uygun fiyatlarla bu hizmeti alması için büyük özen göstermektedir. Dershane temizliği detay bir temizlik gerektirdiği için de ona uygun malzemeler ile Mersin temizlik şirketleri hizmetinizdedir. Bunların dışında da temizlik zamanlarını doğru ayarlamak hijyen bakımındanda önemli bir unsurdur. Hem öğrencilerin sağlığını hem de temizliğin en kalitelisini Mersin dershane temizlik şirketleri verir. Bir takım kimyasal kullanılırken de yine sağlık açısından herhangi bir zararı olmayacak bir ürün seçen Mersin temizlik şirketleri hem kişilerin sağlığını hem uygun fiyatı hem de en kaliteli hizmeti sunar. Mersin temizlik şirketleri buişin bilincindedir.

Dershane Temizliği Fiyatları

Dershane temizliği fiyatları yine müşterilerimizin memnuniyetine göre düzenlenmiştir. Yapılacak yerin büyüklüğü, kat kat olduğu, temizleme zamanları hesaplanarak çeşitli sertifikalar ile alınan temizlik görevlileri ile kaliteli bir hizmet verir. Temizlik personellerinin eğitimi de önemli olduğu gibi Mersin dershane temizlik şirketleri de buna gereken önemi fazlasıyla gösterir. Bu sebeplerden dolayı temizlik tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.