Bizi hemen arayın : 0324 357 02 20 - 0532 427 92 26

Gemi Temizliği

Gemiler kara araçlarına göre daha az talep gören taşıtlardır. Fakat buna rağmen ülkemizde var olan gemi sayısı hatırı sayılır derecede fazladır. Mersin bölgemiz de bu rakamlara dâhil olmakla birlikte gemi varlığı her geçen gün artış göstermektedir. Gemiler su yüzeyinde uzun süre kalmaları sonucunda belli zamanlarda temizlik ve bakıma oldukça fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Fakat gemi temizliği çok zor ve meşakkatli bir iştir. Bu nedenle bu temizliğin tecrübeli kişi ve ekipler tarafından yapılması son derece önemlidir.

31507-2982347

Gemi Temizlik Zahmetinden Kurtulun

Mersin gemi temizlik hizmetleri, işinin ehli ve son derece tecrübeli ekipler tarafından oluşturulmuş olup, her geçen gün siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya daha fazla gayret göstermektedir. Bizler müşterilerimizin belirlemiş oldu belirli aralıklar dâhilinde gemilerin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yaparak en yeni temizlik yöntemlerini kullanmaktayız. Siz de Mersin temizlik yöntemleriyle tanışarak gemilerinizin temizliğini en kısa sürede bitirerek en doğru temizlik hizmetini bizlerden alabilirdiniz.

Temizlik İşinde En Doğru Adres

Gemilerde en zor temizlik alanı iç yüzeylerdir. Gemilerin iç bölümlerinin temizliği çok detaylı ve dikkatli şekilde yapılmalıdır. Bu bölümlerin temizliği aşamasında özellikle kimyasal malzemeleri kullanmaktan kaçınılmalıdır. Zira bu bölümde kullanılacak kimyasallar gemilere zarar vermekle birlikte içeride kullanılan malzemelerin ömrünü azaltmaktadır. Mersin temizlik firmamız, bu tür ayrıntılara sonuna kadar hâkim olmakla birlikte müşterilerimizin gemilerine en az kendileri kadar kıymet vererek temizlik hizmeti sunmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmakta olan bizler, fiyat kalite anlayışımızda bölgemizde bir numaralı temizlik şirketi olmaya devam etmekteyiz. Sizlerde mersin gemi temizlik fiyatları ile tanışarak paranızı çöpe atmadan en iyi temizlik hizmetine bizlerle birlikte ulaşabilirsiniz.

Yat Temizliği

Yat kullanımı, ülkemizde her geçen gün artış gösteren unsurlardan bir tanesidir. Yat sahibi olmak ve denizlerin bizlere sunduğu uçsuz bucaksız özgürlüğü sonuna kadar yaşama imkânı bulmak ne kadar güzelse de, sahip olduğumuz bu güzel taşıtın temizliğini yapmak son derece zor ve bir o kadar da önemlidir. Bu nedenle yat sahiplerinin yat temizliği ile ilgili bu yazımızı özenle ve dikkatlice okumasını tavsiye etmekteyiz.

Mersin Temizlik ile Birlikte Kusursuz Yat Temizliği

Özellikle yaz aylarında uzunca bir süre faaliyete olan yat turizmi ve yat kullanımı ile birlikte belli dönemlerde, özellikle de deniz turizminin durgunlaştığı kış aylarında yatların temizliği özenle yapılmalıdır. Mersin yat temizliği firmamız da sizlere bu konuda en doğru hizmeti vermekle birlikte, sahip olduğunuz yatların iç ve dış temizliğini en son yat temizlik yöntemleri ile birlikte gerçekleştirmektedir. Sürekli su yüzeyinde bulunmalarından dolayı küflenme tehlikesiyle karşı karşıya olan yatların temizliği doğru zamanda, doğru yöntemlerle yapılmadığı takdirde ömürleri günden güne kısalmaktadır.

Yat Temizliğinde En Doğru Yöntemler

Yat temizliği öncesinde bilinmesi gereken en önemli ayrıntılardan birisi, yatların içerisindeki deniz suyunun çok dikkatli bir şekilde boşaltılmasıdır. Bu işlem sonrasında iç ve dış yüzeylerin kaba pislikten temizlenmesi gerekmektedir. Sonrasında yapılacak olan ince temizlik esnasında kullanılacak malzemeler son derece önem arz etmektedir. Öyle ki bu aşamada kullanılacak yanlış malzemeler faydadan daha çok yatlara zarar verebilmektedir. Su bazlı yapılması gereken yat temizliğinde aynı zamanda yumuşak temizlik malzemesi kullanılması, yatların çizilerek zarar görmesini engellemektedir. Mersin temizlik hizmetleri de bu konuda sizlere en doğru temizlik yöntemlerini sunmakta ve öncelikle müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Sizlerde en doğru yat temizliği ile tanışarak en uygun mersin yat temizliği fiyatları ile tanışmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.